Rozvrh hodin pro školní rok 2016/2017

Pondělí

8.15 – 9.15 Hatha jóga (dospělí) - lektorka Silvie Kolevová – klubovna (při větším počtu možno i hlídání dětí) – začátek kurzu 3. 10. - OBSAZENO

15.30 – 17.30 Turistický oddíl Svišti – lektorka Markéta Petříková – OBSAZENO

16.00 – 16.45 Angličtina pro předškoláky s rodilým mluvčím – zajišťuje agentura EasySpeak – registrace probíhá prostřecnictvím stránek EasySpeak - probíhá v klubovně nad poštou - ODVÁDĚNÍ ZE ŠKOLKY NENÍ ZAJIŠTĚNO – kurz začíná 26. 9.

17.00 – 18.00 Sladké tvoření (od 5-ti let) – lektorka Pavlína Hrbková – tvoření se koná nepravidelně, termín je vždy vypsán cca měsíc předem – aktuální termín 17. 10. – nutná registrace předem na info@rcchuchle.cz.

19.00 – 20.00 Jóga pro dospělé - lektorka Alice Fischerová – klubovna – zbývají 3 místa

Úterý

10.00 – 11.00 Malovánky a rýmovánky pro rodiče s dětmi od 2 do 4 let – lektorka Vlasta Pilařová – klubovna – zbývají 2 volná místa

14.15 – 15.45 Animační kroužek (6 – 11 let) – lektorka Alžběta Pilařová – probíhá v klubovně nad poštou – zbývají 2 volná místa

15.45 – 16.45 Hip Hop Junioři (6 – 11 let) se skupinou Out of Bounds – probíhá v prostorách školní tělocvičny - lektor Allan Lemaja – zbývá 10 volných míst - první lekce 20. 9.

16.00 – 16.45 Malý kutil (4 – 6 let) - probíhá v prostorách nad poštou – ukázková lekce 4. 10.

16.45 – 17.30 Tanečky pro nejmenší kategorie Baby (3 – 6 let) se skupinou Out of Bounds – probíhá v prostorách školní tělocvičny – lektork Allan Lemaja – OBSAZENO

19.00 - 20.00 Powerjóga - lektorka Žaneta Ondráčková – klubovna nad poštou - začátek kurzu 20. 9. - OBSAZENO

Středa

9.00 – 10.00  Baby Signs - znakování pro batolata (6 – 20 měsíců) – lektorka Jana Medenica – klubovna nad poštou – ukázková lekce 5. 10. – zbývají 3 volná místa

14.15 – 15.45 Velké tvoření pro malé ruce (pro děti z 1. – 3. tříd ZŠ) – lektorka Věra Formanová, Sylva Vlková – OBSAZENO

14,30 – 16,30 Turistický oddíl Svišti – dolní klubovna – OBSAZENO

17.00 – 18.00 Hudební ateliér – bubnování pro rodiny – lektor Richard Vít – aktuální termín 12. 10. – nutná registrace předem

Čtvrtek

8.00 – 12.00 Klubík aneb dopoledne bez maminek (2 – 4 roky) - lektorka Jana Opatrná – klubovna nad poštou – probíhá na základě předchozí registrace, podmínkou je účast minimálně 2 dětí – první Klubík proběhne 29. 9.

14.00 – 15.00 Kroužek elektrotechniky a mechaniky (děti 1.- 4. třída ZŠ) – lektor Pavel Opatrný – klubovna nad poštou – zbývají 4 volná místa

19.00 – 20.00 Jóga pro dospělé - lektorka Alice Fischerová – klubovna – kurz začíná 22. 9. – zbývají 4 volná místa

Pátek

Připravuje se – Montessori dopoledne

 

Lektoři si vyzvedávají děti přímo ve školce nebo školní družině, na základě dohody s rodiči.

Registraci provádějte prostřednictvím on-line webového formuláře, pokud není uvedeno jinak.