Lektoři volnočasových aktivit

Předseda rc CHUCHLE, lektorka Výtvarné dílny

Věra Formanová

Lektorka tvořících dílen a hudebních kroužků, předseda rc CHUCHLE

Školáky vedu při tvůrčích dílnách k pěstování soustředění na jednu konkrétní věc a dotažení projektu do zdárného konce pokud možno samostatně nebo jen s minimální pomocí.

Většinu svého profesního života jsem se věnovala práci s médii, novináři a komunikaci směrem k široké veřejnosti. Do Chuchle jsem se přistěhovala v roce 2010 a od samého začátku jsem postrádala zázemí pro děti předškolního věku. Z tohoto důvodu jsem se pustila do vybudování organizace rodinné centrum CHUCHLE a po té co se mi podařilo získat další tři spojence, kteří mají chuť a jsou ochotni věnovat svou energii této organizaci děláme vše pro to, abychom začátkem školního roku 2014-2015 chod organizace mohly zahájit.

 

členka rc CHUCHLE

Dana Hůlková Nývltová

členka rc CHUCHLE, metodička  

Vysokoškolská učitelka v oboru lingvistiky a filologie v současné době na mateřské dovolené se svými třemi chlapečky. Vystudovala pedagogickou fakultu v Hradci Králové a filozofickou fakultu v Praze. Než se přivdala do Chuchle žila, studovala a pracovala především v Hradci Králové, Melbourne, Petrohradě a v Praze.

moto: „Slova mají moc.“ pro děti modifikované: „Slova mají kouzelnou moc.“

 

Allan

 

Allan Lemaja

lektor tance skupiny Out of Bounds kategorie Děti a Junior

Majitel a hlavní choreograf taneční skupiny „Out Of Bounds” v České republice.

V 2010 vyhrál všechny soutěže v první i druhé lize mezi českými tanečními organizacemi (CDO a TSR) a získal titul „Taneční skupina roku 2010“ a se skupinou „Out Of Bounds“ byl semifinalistou soutěže „Česko-Slovensko má talent“. Také se mu podařilo získat titul Vícemistra Evropy v Amsterdamu.

Učí workshopy po celé Evropě – v České republice, Anglii, Maďarsku, Francii, na Slovensku a v Německu. Je jedním z organizátorů Hip Hop Meetingu.

 

 

Richard Vít

lektor Hudebního ateliéru

Jsem učitel MŠ da Vinci. Zabývám se kromě mnoha jiného muzikoterapií, zajímám se o vibrace hudebních nástrojů a jejich léčivé účinky.

 

lektorka hudebně pohybového kroužku

Vlasta Pilařová

lektorka Malovánek a rýmovánek

Původně jsem pracovala jako učitelka mateřské školy (v Radotíně a v Lochkově) a od roku 1995 se věnuji práci s dětmi na „volné noze“. Pět let jsem provozovala maličkou soukromou školku v domácích podmínkách, 12 let jsem hlídala děti maminkám v jazykové agentuře Channel Crossings v Radotíně, zde jsem se starala o děti od půl roku jejich života. A právě práce s maličkými dětmi mě naučila, jak mocnou sílu má obyčejná písnička. Pomáhala uklidňovat plačící, uspávat unavené, doprovázet pohybové hry starších dětí, a v neposlední řadě i obohacovat slovní zásobu již mluvících dětí. Nejsem vyškolená zpěvačka, ale vždy nás učili, že dětem se má zpívat i když hlas není školený, ale zpěv jde od srdce. Spojení s malováním je šťastné rozhodnutí. Po prvotní zkušenosti vyplynulo, že celou hodinu zpívat nevydrží žádné dítě do tří let (a ani dítě mladšího předškolního věku). Osvědčil se model, chvíli zpívat a tancovat, poslechnout si krátký příběh, malou pohádku s motivací k tvoření a potom tvořit. K malování mám velice blízký vztah, neboť aktivně amatérsky maluji. Z výtvarné výchovy a metodiky výtvarné výchovy, jsem složila maturitní zkoušku. Ze žádného dítěte se během kurzu nestane malíř zpěvák ani tanečník, ale můžeme společně položit pevné základy pro tyto činnosti.

Alice Fischerová

lektorka jógy pro děti i pro dospělé

Dlouhodobě se s radostí věnuji práci s dětmi v keramických kroužcích a pořádám letní výtvarné příměstské tábory.

V roce 2005 jsem pro sebe objevila jógu. Prošla jsem dynamickými styly a zakotvila ve vlastní praxi u klasické jógy a jógové terapie (Olga Králíková).

Mám licenci trenéra jógy 3. třídy České akademie jógy, kde pokračuji v dalším studiu pod vedením zkušených osobností nejen jógy, ale i dalších příbuzných oborů (psychologie, fyzioterapie, lékařství, pedagogika).

Když mi povyrostla dcera, přitáhla si mne dětská jóga. S śpěchem ji zařazuji do programu letních táborů. Absolvovala jsem kurzy dětské jógy u České asociace dětské jógy (Hana Luhanová, Olga Tajovská) a semináře se Sitou Rojovou z Prachatic.

 

Silva_yoga_alpy

Silvie Kolevová

lektorka dopolední pondělní jógy

Jóga mě provází posledních 10 let života. Radost a úlevu, kterou jejím prostřednictvím získávám, bych ráda předala dál. Mám zkušenost s tancem a lásku k němu, a proto je důležitou součástí mých ranních lekcí i hudba. Jsem instruktorkou 2. třídy, mám mezinárodní certifikát RYT 200 a s chutí pokračuji ve svém „jógovém“ vzdělání (kurzy meditace, hormonální terapie, sportovní výživy atd.), abych Vám byla co nejvíce „k užitku“ 🙂 . Jógu si zamilovaly i moje děti, což považuji za nejvyšší „certifikát kvality“…

Pavlína Hrbková

lektorka Sladkého tvoření

Pavlína je matka dvou malých holčiček. 13 let pracovala v oblasti módního průmyslu a svého času také jako au pair v Londýně. V dětství navštěvovala Lidovou školu umění, kde se učila ve výtvarném oboru. Láska k vyrábění se spojila s mateřstvím a to už byl jen krůček ke sladkým dobrotám pro narozeninové oslavy dětiček. Při společném tvoření se svou starší dcerkou se vyklubal nápad, ukázat Sladké tvoření i dalším dětem, které jsou manuálně zručné a snaživé.