RC_hry_2019

Vinobraní a odpoledne plné her

V sobotu 28. 9. se konalo v Chuchli první chuchelské vinobraní. Akce se velmi vydařila a ukázalo se, že Chuchle potřebuje podobné aktivity, kde si najdou své všechny generace. Aby vinobraní bavilo i děti, připravili jsme pro ně naše oblíbené Odpoledne plné her.

Děti měly k dispozici 8 stanovišť, kde mohly soutěžit a za zdařilé výkony obdržely žetonky, které pak mohly směnit v dětském obchůdku za dobrůtky, sponečky, bločky a další pro ně potřebné záležitosti.

Tímto bych ráda poděkovala prodejně Stoklasa Dejvice a Nové Butovice, za věnování cen pro děti, také Městské části, která naše aktivity finančně podporuje a umožnila nám být součástí této skvělé akce.

Nejvíc bych ale chtěla poděkovat našim malým dobrovolníkům – děti ať už naše vlastní nebo jejich blízcí kamarádi se postaraly o jednotlivá stanoviště, po celé odpoledne dohlížely na dodržování pravidel, podporovaly a prodávaly. Bez jejich pomoci by soutěže nemohly fungovat. Takže velké díky za jejich obětavost – zajistily program pro jejich kamarády a svoje vlastní radovánky nechaly na jindy. Klobouk dolů. MOC DĚKUJEME!!!

B34FCC3B-7969-4B2E-A730-1F5287C1113E