O nás

Rodinné centrum CHUCHLE je zapsaným spolkem založeným v roce 2014. Jsme nezávislou organizací, která má za cíl reagovat na akutální potřeby občanů Velké a Malé Chuchle.

Naším původním záměrem být místem pro setkávání a seznamování nově přistěhovalých občanů a zároveň nabízet atraktivní volnočasové aktivity. Za pět let fungování centra jsme si ověřili, že myšlenka vytvoření místa, kde se můžou lidé seznámit byla správná. Naším dalším cílem je rozhýbat komunitní dění v Chuchli.

Nově připravujeme pravidelné komunitní večery a stále více se daří navazovat komunikaci i s vedením obce, za což jsme velice rádi.

Stále se orientujeme i na odpolední aktivity pro děti, ale mnohem více také pro dospělé. Chceme z Chuchle vytvořit místo, kde budou lidé rádi žít a ne jen přežívat. Jsme rádi, že se díky pořádaným aktivitám podařilo navázat spoustu nových přátelství a to nejen mezi dětmi, ale hlavně mezi dospělými, kteří již tolik prostor pro seznámení nemají.

Přijďte mezi nás i vy. Jsme otevřenou organizací, kde lidé táhnou za jeden provaz. Pokud máte nápad, co v Chuchli chybí konkrétně vám, klidně nám to sdělte, třeba zjistíme, že nás je mnohem víc a podaří se nám zase něco nového realizovat.

Vaše komunitní rodinné centrum CHUCHLE, z. s.