top of page
118839270_1441625936046605_1262097143172097626_n.jpeg

o
nás

Rodinné centrum CHUCHLE je zapsaným spolkem založeným v roce 2014. Jsme nezávislou organizací, která má za cíl reagovat na akutální potřeby občanů Velké a Malé Chuchle.

Naším původním záměrem bylo vytvoření místa pro setkávání a seznamování nově přistěhovalých občanů a zároveň nabízení atraktivních volnočasových aktivit. Za dobu fungování centra jsme si ověřili, že tato myšlenka, kde se mohou lidé seznámit, byla správná. Dalším cílem rodinného centra Chuchle je rozhýbat komunitní dění v Chuchli a mezigenerační propojení obyvatel.

Kromě zaběhnutých sezónních akcí a kroužků, u kterých se snažíme nabídku stále rozšiřovat, připravujeme také pravidelné komunitní večery.

Stále se orientujeme i na odpolední aktivity pro děti, ale mnohem více také pro dospělé. Chceme z Chuchle vytvořit místo, kde budou lidé rádi žít a ne jen přežívat. Těší nás, že se díky pořádaným aktivitám podařilo navázat spoustu nových přátelství a to nejen mezi dětmi, ale hlavně mezi dospělými, kteří již tolik prostor pro seznámení nemají.

Přijďte mezi nás i vy. Jsme otevřenou organizací, kde lidé táhnou za jeden provaz. Pokud máte nápad, co v Chuchli chybí konkrétně vám, klidně nám to sdělte, třeba zjistíme, že nás je mnohem víc a podaří se nám zase něco nového realizovat.

Vaše komunitní rodinné centrum CHUCHLE, z. s.

bottom of page